Rovinné brusky GER

Model SC-CNC

SC rovinné brusky mají CNC řízenou vertikální osu a příčný posuv je řešen otevřeným obvodem. Systém stroje je schopen najednou uložit šest cyklů, které je možno vyvolat a provádět jednotlivě nezávisle na pořadí. V případě přechodu na odlišný druh práce je nutno tyto přeprogramovat. Orovnávání kotouče má na starost několik automatických cyklů, možných přizpůsobit si podle potřeby, stejně automatická je pak i kompenzace průměru kotouče pro jeho orovnání. Pro dosažení těch nejlepších výsledků je možné zvolit různé parametry orovnávání pro hrubování a šlichtování.

SC malé

Zobrazit detail

 

Model SCA-CNC

SCA rovinné brusky mají CNC řízenou jak vertikální tak příčnou osu. Systém stroje je schopen najednou uložit šest cyklů, které je možno vyvolat a provádět jednotlivě nezávisle na pořadí. V případě přechodu na odlišný druh práce je nutno tyto přeprogramovat. Orovnávání kotouče ma na starost několik automatických cyklů, možných přizpůsobit si podle potřeby, stejně automatická je pak i kompenzace průměru kotouče po jeho orovnávání. Pro dosažení těch nejlepších výsledků je možné zvolit různé parametry orovnání pro hrubování a šlichtování.

SC malé

Zobrazit detail

 

Model SR-CNC

SR rovinné brusky mají CNC řízenou vertikální osu a příčný posuv je řešen otevřeným obvodem. Systém stroje je schopen najednou uložit šest cyklů, které je možno vyvolat a provádět jednotlivě nezávisle na pořadí. V případě přochodu na odlišný druh práce je nutno tyto přeprogramovat. Orovnávání kotouče ma na starost několik automatických cyklů, možných přizpůsobit si podle potřeby, stejně automatická je pak i kompenzace průměru kotouče po jeho orovnávání. Pro dosažení těch nejlepších výsledků je možné zvolit různé parametry orovnání pro hrubování a šlichtování.

SRGRANDE

Zobrazit detail

 

Model SRA-CNC

SRA rovinné brusky mají CNC řízenou jak vertikální tak příčnou osu. Systém stroje je schopen najednou uložit šest cyklů, které je možno vyvolat a provádět jednotlivě nezávisle na pořadí. V případě přochodu na odlišný druh práce je nutno tyto přeprogramovat. Orovnávání kotouče ma na starost několik automatických cyklů, možných přizpůsobit si podle potřeby, stejně automatická je pak i kompenzace průměru kotouče po jeho orovnávání. Pro dosažení těch nejlepších výsledků je možné zvolit různé parametry orovnání pro hrubování a šlichtování.

SRGRANDE

Zobrazit detail