Aktuality

Nové modely drátových řezaček Mitsubishi

2.5.2018 - Od začátku roku nám chodí nové modely drátových řezaček v segmentu 400 x 300 mm a 600 x 400 mm. Novinka dostala do výbavy nejnovější řídicí systém Mitsubishi M800 s nádhernou 19" dotykovou obrazovkou, kdo máte rádi iphone budete nadšeni. Nový je také generátor a tím i technologie. Co se osvědčilo to zůstalo, tedy přesné a úsporné tubulární pohony, návlek bez vodního paprsku, beze změn zůstala i výbava strojů, kde řada opcí je již obsažena ve standardu (to co máte jinde za příplatek u nás máte v ceně). Jako první si nový model letos pořídila firma KrimSystems s.r.o. z Čebína.

 

 

POKRAČUJEME S PLÁNOVANOU VÝSTAVBOU

10.8.2017 - V současné chvíli finišujeme jednání s úřady, abychom získali stavební povolení pro naši novou halu. Pokud vše půjde dobře na podzim budou hotové základy. Naším cílem je zlepšit služby zákazníkům a to nejen v prodejním a servisním  oddělení, ale také nově ve  výrobě.

 

 

 

 
PROFILOVÁ BRUSKA GER "HEAVY DUTY"

9.8.2017 - Naše společnost byla vybrána pro dodávku profilové CNC brusky pro náročné rovinné broušení. Uspěli jsme s modelem od španělské firmy GER, kontrétně SRCNC 80/40, vybavené mimo jiné také rotačním orovnávačem pro přesnější broušení profilových částí. Zákazníkem je Vsetínská firma NTZ s.r.o. 

 

 

 Další úspěch s segmentu XXL CNC hloubiček

28.7.2017 - Významný hráč na českém trhu ve výrobě forem pro vstřikování plastu společnost Formy Tachov s.r.o. si nás ve výběrovém řízení vybrala jako dodavatele pro technologii CNC elektroerozivního hloubení s grafitem a současně jako dodavatele HSC frézovacího centra pro výrobu grafitových elektrod.

Mitsubishi Electric - poměr kvalita / cena, která se vyplatí!

3.2.2016 - Slovenský zákazník firma TOOL DESIGN u nás zakoupila oblíbený model nové řady CNC hloubičky Mitsubishi EA12S. Stroj je ve standardu vybaven upínacím pouzdrem EROWA ITS, zajížděcí vanou, což v této cenové kategorii je výjimečné, automatickým hasícím zařízením CO2, kotoučovým zásobníkem nástrojů na 20 pozic, automatickým mazáním a jako třešničku na dortu výkonným generátorem 80A s technologiemi na tvrdokovy z dílny Mitsubishi. Děkujeme za důvěru. Team EDM TRADE

Plány v roce 2016

27.1.2016 - Spuštění nového přehledného webu s více informacemi o veškerých našich produktech. Stěhování firmy do větších prostor. Momentálně naše prostory v Praze nesplňují naše představy. Plán v roce 2016 je pořídit moderní prostory pro zázemí firmy, které budou zároveň sloužit jako DEMO Centrum s drátovou řezačkou a hloubičkou Mitsubishi. Dále hloubičkou a frézkou od výrobce OPS Ingersoll a brusky od Španělského výrobce GER a Taiwanský výrobce brusek Equiptop. Na všechny stroje se budete moci přijet podívat a samozřejmě vyzkoušet.

Úspěšný prodej drátových řezaček MV s tubulárním pohonem

20.11.2015 - Kvalita drátových řezaček od výrobce Mitsubishi jde znát. Máme jíž více jak 50 instalací nového modelu drátové řezačky MV s tubulárními pohony a spousty kladných referencí. Náš tým EDMTRADE se rozrůstá, tak aby jsme byli schopni plnit veškeré požadavky našich zákazníků.

Nejúspěšnější rok 2014 v historii firmy

15.6.2015 - Loňský rok 2014 znamená velký milník v historii naší firmy. Poprvé za 10 let fungování firmy jsme pokořili magickou hranici 100 mio korun obratu. Výborný produkt s perfektním servisem se prostě prodává sám. Rádi bychom poděkovali za důvěru našim zákazníkům a přejeme rovněž mnoho úspěchů. Team EDM TRADE.

Nová instalace na Slovensku

4.3.2014 - Naše drátové řezačky Mitsubishi se prosazují i na Slovensku. Firmě Symartech s.r.o. ze Želiezovic jsme dodali novou drátovou řezačku model MV1200R. Stroj je vybaven dokončovacím generátorem DFS umožňujícím dosáhnout povrchovou drsnost až Ra 0,1. Děkujeme za důvěru team EDM TRADE.

Nový model Mitsubishi v malých CNC Hloubičkách

19.2.2016 - Mitsubishi na letošní rok připravilo několik zajímavých překvapení. Jedno z nich je v segmentu malých CNC hloubiček. Nový model EA8-S následovaný v brzké době modelem EA-12S nabízí kvalitu renomovaného výrobce a širokou výbavu ve standardu. Jmenujme například: 80A generátor, zajížděcí vanu, C-osu s upínám Erowa nebo například 15" displej a hlavně odzkoušené technologie firmou Mitsubishi.

XXL GANTRY EAGLE 2000

24.1.2014 - Ke konci roku se nám ve spolupráci s výrobcem německou firmou OPS-INGERSOLL Funkenerosion GmbH podařilo získat zakázku na největší model v produktové řadě a sice elektroerozivní hloubičku GANTRY EAGLE 2000. Zdárně jsme společně uzavřeli více než dvouletý projekt a těšíme se v příštím roce na instalaci a předání technologie. Do technologie investoval významný dodavatel v automobilovém průmyslu firma Magna Exteriors & Interiors Bohemia s.r.o. z Liberce. Děkujeme za důvěru. Team EDM TRADE s.r.o.

Červnový výzva XXL

30.5.2013 - Červen je v letošním roce velkou výzvou pro naši společnost. Jen za tento jediný kalendářní měsíc dodá naše společnost zákazníkům technologie v úhrnné hodnotě přesahující 26 milionů korun bez DPH. Vidíme v tom ocenění naší práce, projevenou důvěru a také rostoucí podíl na českém trhu. Investovat do moderní technologie se vyplácí.

Nová řada drátových řezaček MV

23.4.2013 - Mitsubishi přináší na trh nový model drátové řezačky Mitsubishi MV a to hned ve dvou velikostech MV1200 a MV2400. Oproti původnímu modelu FA v těchto velikostech se zvětšil pracovní pojezd strojů. U menšího modelu MV1200 na 400 x 300 mm v osách X,Y u většího modelu MV2400 pak pojezdy dosahují 600 x 400 mm X,Y. Pokud Vás nové modely zajímají rádi Vám je představíme.