Brusky na kulato GER

Model C-CNC

C-CNC stroje mají všeobecnou výbavu zajišťující excelentní flexibilitu a výkon pro výrobu menších součástí jako jsou razníky, malé hřídele, protézy a jiné chirurgické vybavení a šechny další vysoce přesné díly, zejména pak oválné a jinak excentrické. Stroj je proto vybaven C osou.

CNCGRANDE

Zobrazit detail

 

Model CU-CNC

Stroje řady CU jsou vhodné pro aplikace, kdy je nutno použít tuhý stroj při obrábění menších obrobků z tvrdých materiálů jako karbid wolframu. Je také vhodný pro možnost jeho integrace do výroby s vysokým stupněm automatizace. Díky své tuhosti konstrukce jsou tyto stroje předurčeny pro využití nekolika vřetenové hlavy, úhlového a proměnného broušení.

CUGRANDE

Zobrazit detail

 

Model CM-CNC

Stroje skupiny CM nabízí výbornou rozměrovou kapacitu pro ne úplně extrémní zatížení. Jsou vhodné například pro tiskařský průmysl, kde se používají duté válce, které musá být ale velmi přesně obroboné s téměř zrcadlovým povrchem.

CMGRANDE

Zobrazit detail

 

Model CP-CNC

Stroje řady CP jsou přirozeně určeny pro použití ve velmi těžkém průmyslu jako jsou výroba karbid wolframových součástí užívaných v těžařském průmyslu nebo hřídelí velkých dopravních strojů. Tyto stroje jsou s oblibou využívány také pro obrábění krátkých dílů s velkým průměrem jako vzduchové uzávěry pro vyrovnávání tlaku v leteckém průmyslu. Základní rozměry stroje umožňují nejrůznějších kombinací kotoučové a pracovní hlavy stroje což zvyšuje flexibilitu stroje zejména pro subdodavatele jejichž výrobu tvoří kusová a malosériová výroba.

CPGRANDE

Zobrazit detail

 

Model CPA-CNC

Stroje řady CPA jsou určeny pro práci ve velmi těžkém průmyslu, pro broušení velkých hřídelí a převodů turbín a generátorů elektrárenského průmyslu. Extra dlouhé a nízké litinové lože stroje bylo zkonstruováno pro zachování skvělé ergonomie a obsluhy navzdory jeho velkým rozměrům. Díky vysoké přesnosti zpracování a kvalitní konstrukci stroje, stejně jako použití softwaru vyvinutého speciálně společností GER, jsou nešvary obrábění velkých těžkých dílů jako soudkovitost, či problémy s dodržením úhlu stoupání zapomenuty.

CPAGRANDE

Zobrazit detail

 

Konvenční model

Tyto stroje vyrábíme zejména pro sektor velmi těžkého strojírenství, kde je třeba opracovávat velké součástky s jednoduchým tvarem ale vysokou přesností. Zároveň jsou ale v nabídce společnosti GER stroje malé, jednoduché na obsluhu, vhodné hlavně pro výuku žáků na školách se strojírenským zaměřením.

CONVENCIONALESGRANDE

Zobrazit detail