Ostatní typy brusek

Model RT-CNC - rovinné brusky s otočným stolem

Vybaven elektromagnetickým upínacím stolem. Ideální pro obrábění dílů jako převodů a přírub s vysokými nároky na přesnost a rovinnost. Design stroje jej přímo předurčuje pro využití v kombinaci s robotickým podavačem ve velkosériové produkci.

RTGRANDE

Zobrazit detail

 

Model SR-CNC profilové rovinné brusky

Navrženy a zkonstruovány pro obrábění všech druhů vysoce přesných matric a forem. Do řídícího systému lze integrovat jakýkoliv profil přímo z jeho grafického návrhu a dále pak je možné CNC řízením ovládat diamantový orovnávač, kterým tento profil na kotouči vytvoříte. Široké možnosti vzájemné interpolace os umožňují dosažení požadovaných kvalit povrchu všech ploch - rovin, rohů, radiusů, atd. Stroj je možné dále přizpůsobit dle konkrétních požadavků a vybavit jej například přídavným vřetenem, high tech orovnávací stanicí, systémem automatického vyvažování kotoučů a dalším vybavením.

SR3GRANDE

Zobrazit detail

 

Model CI-CNC vnitřní brusky na kulato

Tyto stroje jsou určeny pro obrábění malých a středně velkých dílů. Mají integrovám kompletní soubor ovládacích prvků Fanuc nebo Fagor. Možnost broušení jak vnitřních ploch tak čel dílů. Přídavná C osa pro broušení excentrických tvarů jako vaček nebo mnohoúhelníků. Vícevřetenová automatická hlava s osou B a CNC řízením. Velké množství automatických procesů a uživatelských nastavení.

RTVGRANDE

Zobrazit detail

 

Model RTV-CNC vertikální brusky na kulato s rotačním stolem

Tyto stroje jsou určeny zejména pro obrábění dílů větších průměrů jako skříně motorů, převodovky, ložiska, turbíny a další díly jejichž použití je typické zejména v energetickém, leteckém a lodním průmyslu. V zásadě jde o všechny druhy dílů těžkého i leteckého strojírenství, které je jinak složité nebo nemožné upínat a obrábět horizontálně. Stroj disponuje vybavením pro broušení všech druhů profilů. Umožňuje precizně obrábět vnitřní i vnější plochy a čela dílů.

RTVGRANDE

Zobrazit detail